Sektörün Ünlü Markalarının Son Model Araçları, Otomobil Tutkunları İçin Tüyap Samsun’da

 

Tüyap Samsun  Fuar ve Kongre Merkezi'nde 02 - 07 EylülTarihlerinde Düzenlenecek Fuar, Sektördeki Tüm Bakışları Samsun’a Çevirecek.

ŞOV BAŞLIYOR

Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, T.C. , Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası,KOSGEB, ODD Otomotiv Distribütörleri Derneği, SOYS Samsun Otomotiv Yetkili satıcıları işbirliği ile hazırlanan “SAMSUN OTOSHOW FUARI 2016”2.Otomobil, Ticari Araçlar, Bisiklet, Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı, 02 - 07 Eylül 2016 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

İki yılda bir gerçekleşen Samsun Oto Show Fuarı, 2014 yılında ziyarete açık kaldığı süre boyunca yurtiçinden ve yurtdışından gelen 94.432 kişi tarafından ziyaret edildi.

Sektördeki önemli markaların en son modellerinin sergileneceği, Samsun Oto Show 2016 Fuarı'nda ilgililer sektördeki yenilik ve gelişmeleri topluca izleme fırsatı bulacaklardır.

Otomotiv sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri ikinci kez tek çatı altında sunmayı hedefleyen, konusunda bölgesinin en etkili ve profesyonel buluşması olan fuarımız, iki ayrı salonda, 10.000 m2 kapalı, 40.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 50.000 m2’ lik alanda düzenlenecektir.
 


---------------------------------------------------------------------------------------------------

TÜYAP TÜM FUARCILIK YAPIM A.Ş.


 

 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN